Pielęgnacja

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

Kosmetyki do pielęgnacji ciała,

Właściwa pielęgnacja ciała i nawilżenie pomagają utrzymać elastyczność skóry i opóźniać pierwsze oznaki starzenia. Dobre kosmetyki do pielęgnacji ciała to niezbędnik każdej zadbanej kobiety. Poznaj serię produktów Novaclear, które powstały w trosce o indywidualne potrzeby każdej z nas.

Ochrona skóry, dzięki właściwie dobranym kosmetykom do pielęgnacji ciała, może być o wiele bardziej prostsza i efektywniejsza. Ważne, aby skład preparatów jak najbardziej odpowiadał potrzebom skóry. Zawarte w dobrych kosmetykach do pielęgnacji ciała substancje aktywne tworzoną barierę ochronną, która doskonale chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyki do pielęgnacji ciała Novalear Atopis wyróżnia także innowacyjne połączenie ważnych w formule składników – organicznego oleju konopnego z ekstraktem z korzenia lukrecji, co przekłada się na jeszcze większe, bardziej intensywne i dogłębne ich działanie. Dzięki tej synergii warstwa hydrolipidowa naskórka zostaje szybko odbudowana, podrażnienia złagodzone, uporczywy świąt, a ewentualne dermatozy wyeliminowane. Skóra staje się gładka, elastyczna i dobrze napięta. Zwiększona też zostaje odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, mróz i słońce. Dobre kosmetyki do pielęgnacji ciała powinny też zawierać w swym składzie alantoinę i pantenol. To absolutnie niezastąpiony duet w procesie optymalnego nawilżania skóry z jednoczesną jej regeneracją i łagodzeniem podrażnień. W redukcji utraty wody i naturalnej ochronie skóry pomaga witamina E oraz gliceryna, która dodatkowo, dzięki zdolności przenikania przez warstwę rogową naskórka, ułatwia transport innych substancji w głąb skóry. Wszystkie te ważne składniki wzbogacają kosmetyki do pielęgnacji ciała Novaclear Atopis.

Skuteczna pielęgnacja ciała wcale nie musi trwać długo. Wybierz produkty, które szybko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu na skórze, jak na przykład balsamy oraz kremy do twarzy i ciała z serii Novaclear Atopis. Zaoszczędzony czas możesz wówczas wykorzystać na inne zabiegi upiększające dermokosmetykami do pielęgnacji ciała z serii Novaclear Atopis.

 

W serii Novaclear:

  1. Krem natłuszczający do twarzy i ciała
  2. Nawilżający balsam do ciała
  3. Krem do rąk z organicznym olejem konopnym
  4. Pianka do mycia po zabiegach medycyny estetycznej
  5. Krem po zabiegach medycyny estetycznej
  6. Krem natłuszczająco-nawilżający do twarzy i ciała
  7. Płyn do mycia twarzy i ciała
  8. Pianka do mycia twarzy i ciała