Skóra po zabiegach medycyny estetycznej

Kosmetyki po zabiegach medycyny estetycznej

Kosmetyki po zabiegach medycyny estetycznej, kosmetyki po zabiegach upiększających

Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Nawet po niewielkich ingerencjach skóra potrzebuje regeneracji i szczególnej pielęgnacji, do której najlepiej jest wykorzystać profilowane kosmetyki po zabiegach upiększających. Takie preparaty ma w swojej jej propozycji Novaclear.

Seria Novaclear Repair jest dedykowana potrzebom skóry po zabiegach medycyny estetycznej i stanowi skuteczną ochronę miejsc wrażliwych. Delikatna i doskonale komponowana receptura preparatów sprawia, że produkty te dobrze sprawdzają się również w pielęgnacji skóry podrażnionej, wrażliwej, czy atopowej. Z założenia kosmetyki po zabiegach upiększających powinna cechować zdolność szybkiej regeneracji skóry, nawilżanie i działanie antybakteryjnie. W przypadku kosmetyków Novaclear Repair jest to absolutnie możliwe dzięki wykorzystaniu nanotechnologii. Każdy z preparatów został wzbogacony o nanocząsteczki, co pozwoliło zwiększyć jego skuteczność oraz bioprzyswajalność. W pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej szczególnie cenne jest nanosrebro – nieocenione w niszczeniu chorobotwórczych szczepów bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Ważna jest też obecność nanomiedzi, która zapewnia odbudowę bariery ochronnej skóry i wspomaga jej regenerację. Unikalne połączenie tych dwóch ważnych pierwiastków sprawia, że kosmetyki po zabiegach medycyny estetycznej z serii Repair rozpoczną regenerację podrażnionego naskórka już na początkowym etapie pielęgnacji.

Receptura preparatów Repair został tak opracowana w sposób umożlwiający ich bezpieczną  aplikację w każdej chwili, co oznacza, że dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb skóry – czyli stosujemy kosmetyki po zabiegach upiększających Novaclear Repair tak często, jak widzimy potrzebę. Wysoce zaawansowaną formułę produktów Novaclear Repair wzbogacają równie ważne w pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej – tlenek cynku (Zinc Oxide), witamina E oraz olej konopny – dzięki nim mamy zapewnioną: regenerację, okluzję i pobudzenie naskórka do regeneracji.

W serii kosmetyków Novaclear Repair:

  1. Pianka Do Mycia Po Zabiegach Medycyny Estetycznej
  2. Krem Po Zabiegach Medycyny Estetycznej