Ochrona dla dzieci

Ochrona dla dzieci przed słońcem

Krem dla dzieci z filtrem UV

Krem dla dzieci z filtrem UV

Ochrona skóry przed słońcem jest kluczowa dla naszego zdrowia. Szczególnie wrażliwa jest nasza twarz, więc jeśli chcesz utrzymać jej młodzieńczy blask i zdrowy wygląd koniecznie stosuj kremy z filtrem do opalania.

Promienie słoneczne składają się z promieniowania UVA, UVB i IR, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry oraz powstawania ciemnych plamek/przebarwień. Dlatego też już od pierwszych słonecznych dni każdy z nas powinien zaopatrzyć się w dobry krem do opalania na twarz.

Skóra dzieci jest szczególnie wrażliwa, więc najmłodszym powinniśmy zapewnić oddzielną propozycję. W serii kremów ochronnych z filtrem Novaclear jest produkt specjalnie dedykowany dzieciom, które ukończyły 3 lata. Krem SPF 50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przed działaniem szkodliwych dla skóry promieni UVA, UVB i IR.

 

Dużą zaletą kremu do opalania ciała Novaclear jest obecność kwasu hialuronowego, którego silne działanie nawilżające wzbogaca ekstraktu z ryżu. Dzięki połączeniu tych dwóch składników mamy gwarancję odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Ponadto zawarty w formule ekstrakt z aloesu i hydromanil, działają kojąco i łagodząco. Kremy z filtrem do opalania należy stosować codziennie, gdyż zapewniają one zarówno ochronę przed słońcem jak i zanieczyszczeniami. Istotną zaletą kremów Novaclear jest też bardzo dobrze opracowana konsystencja, dzięki temu kosmetyk wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia białego filmu na skórze. Krem dobrze się wchłania oraz idealnie nadaje się też pod makijaż. Zalecane jest, aby kremy do opalania na twarz aplikować 30 minut przed wyjściem na słońce i powtarzać czynność po 2 godzinach, co pozwoli nam utrzymać odpowiedni poziom ochrony. Eksperci dermatolodzy zachęcają do obfitego ordynowania kremów – zatem nie oszczędzamy!

W serii Novaclear:

  1. Krem ochronny SP 50+ dla dzieci
  2. Krem ochronny SPF 30