Skóra sucha

Kosmetyki do cery i skóry suchej

kosmetyki do skóry suchej, kosmetyki do cery suchej, kremy do cery suchej, kremy do skóry suchej

Suchość skóry to często problemem nie tylko natury kosmetycznej, lecz także medycznej, gdyż może wiązać się ze zwiększoną podatnością na podrażnienia i stany alergiczne oraz nawracającym świądem.

Osoby posiadające suchą cerę przede wszystkim powinny stosować do codziennej pielęgnacji kosmetyki do skóry suchej. Używanie preparatów dedykowanych konkretnym potrzebom skóry pozwoli uniknąć błędów pielęgnacyjnych i zwiększy skuteczność działa preparatów. Z myślą o potrzebach skóry suchej, atopowej i wrażliwej powstała seria Novaclear Atopis. Znajdziesz w niej kosmetyki do cery suchej o innowacyjnej formule i sprawdzonym klinicznie efekcie działania. Do mycia i pielęgnacji skóry suchej najlepiej wykorzystywać produkty, które w swym składzie zawierają ekstrakt z korzenia lukrecji, witaminę E, organiczny olej konopny, alantoinę, pantenol oraz witaminę E i wazelinę. Obecność tych składników to gwarancja, że Twoja skóra zostanie optymalnie nawilżona, a przykre objawy jak świąd, podrażnienie czy napięcie skóry – zniwelowane. W przypadku cery suchej bardzo istotne jest intensywne nawilżenie oraz zapobiegania nawrotom przesuszania się i występowania uciążliwej szorstkości. Tak działają kremy Novaclear Atopis – masz do wyboru krem natłuszczająco-nawilżający do twarzy i ciała oraz krem nawilżający.

Kremy do skóry i cery suchej. Dermokosmetyki Novaclear.

Produkty te wyróżnia bogata w składniki aktywne formuła oraz ich innowacyjne połączenie, dzięki czemu błyskawicznie przywracają skórze naturalną fizjologiczną równowagę, optymalne nawilżenie i miękkość. Jeśli zauważysz, że kosmetyki do skóry suchej zawierają w swym składzie organiczny olej konopny w połączony z ekstraktem z lukrecji to będziesz miała wiarygodną odpowiedz na pytanie – czym powinny wyróżniać się kremy do cery suchej. Olej konopny w niemal 80% składa się z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Zawarte są w nim też proteiny, aminokwasy, karoten, minerały, witaminy (A, D, E i K) oraz mnóstwo biologicznie czynnych substancji o właściwościach przeciwzapalnych, regenerujących i antyoksydacyjnych. Dopełnieniem skuteczności jest ekstrakt z korzenia lukrecji, który ma bardzo dużą zdolność do wiązania wody i zatrzymywaniu jej w naskórku, co przekłada się też na łagodzenie podrażnień i eliminację świądu.

W serii Novaclear Atopis:

  1. Pianka do mycia twarzy i ciała
  2. Płyn do mycia twarzy i ciała
  3. Krem natłuszczająco-nawilżający do twarzy i ciała
  4. Krem natłuszczający do twarzy i ciała