Dłonie

Kremy nawilżające do rąk

Dłonie to nasza wizytówka i powinniśmy o nie dbać, tak samo starannie, jak o inne partie ciała. Kremy nawilżające do rąk powinny mieć wyróżnione miejsce w łazience, jak też swoje miejsce w podręcznej torebce. Używanie ich codziennie, po każdym myciu rąk sprawi, że skóra Twoich dłoni będzie aksamitna i przyjemna w dotyku.

Skóra dłoni starzeje się wyjątkowo szybko. Codziennie niszczą ją detergenty, woda, promieniowanie UV i niestety też nasze zaniedbania. Staraj się nie dopuszczać, aby Twoja skóra dłoni stała się sucha, podrażniona i popękana. Systematycznie stosowane kremy nawilżające do rąk znacznie ułatwiają tę pielęgnację. Prawdziwym S.O.S  dla dłoni jest regenerujący krem do rąk SPF 20 Novaclear Atopis. Jego innowacyjna formuła zapewnia intensywną regeneruję, nawilżenie i optymalne wygładzenie skóry, co przynosi natychmiastową ulgę i poprawę samopoczucia. Dzięki zawartości organicznego oleju konopnego bogatego w Niezbędne Nienasycone Kwasy Omega 3 i Omega 6 płaszcz hydrolipidowy skóry zostaje skutecznie odnowiony, włączona tez zostaje dodatkowa protekcja przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Krem do rąk Novaclear Atopis został dodatkowo wzbogacony o SPF 20, dzięki temu mamy kolejne zabezpieczenie – tym razem przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA i UVB.  Obecność ekstraktu z korzeni lukrecji dodatkowo łagodzi podrażnienia i wspiera odbudowę naturalnej bariery ochronnej.

Nie zapominajmy też, że nasze dłonie mają inne potrzeby niż pozostałe partie ciała. Wynika to między innymi z naszej anatomii – skóra dłoni posiada niewielką ilość tkanki podskórnej i gruczołów łojowych, jej warstwa hydrolipidowa jest bardzo cienka i nie może w 100% pełnić naturalnej ochrony – tym bardziej, że wraz z wiekiem zanika. Dlatego każdego dnia nasze dłonie potrzebują wsparcia w postaci solidnego nawilżenia, które zapewnią dobre kremy nawilżające do rąk.

 

W serii Novaclear Atopis:

  • Krem do rąk z organicznym olejem konopnym