Pielęgnacja twarzy

Kosmetyki do twarzy dla dzieci

Kosmetyki do twarzy dla dzieci

Skóra naszych dzieci ma specyficzne potrzeby, dlatego przy zakupie produktów przeznaczonych do jej pielęgnacji powinniśmy być bardzo czujni – zwłaszcza jeśli chodzi o kosmetyki do twarzy dla dzieci.

Cała skóra dziecka jest delikatna i skłonna do podrażnień, ale szczególnie wrażliwa jest skóra twarzy. Dotyczy to zwłaszcza dzieci obarczonych różnego rodzaju alergiami, czy AZS – wówczas suchość i zaczerwienie pojawiają się w pierwszej kolejności na policzkach. Dlatego też tak bardzo ważne jest, aby kosmetyki do twarzy dla dzieci były dobierane świadomie i zgodnie z potrzebami skóry. Często to właśnie źle dobrane produkty pielęgnacyjne zaostrzają objawy, co więcej – mogę być też ich przyczyną. Bezpiecznym i rozsądnym wyborem są dermokosmetyki. Szeroką ich gamę ma w swej ofercie Novaclear Atopis. Wszystkie te produkty wyróżnia łagodna  dobrze zbalansowana formuła, zgodna z fizjologicznym pH skóry 5,5, co jest gwarancją, że podczas toalety naturalna bariera lipidowa nie będzie naruszona.

Dermokosmetyki do twarzy dla dzieci

Największym atutem serii Novaclear Atopis jest bogata i innowacyjna formuła produktów. Niezwykle precyzyjny dobór składników aktywnych oraz ich innowacyjne połączenie sprawiają że  produkty te działają bardzo szybko, precyzyjnie i skuteczne. Atopis to prawdziwa rewolucja w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Każdy z nich jest dostosowany do potrzeb rozwijającej się skóry i można je traktować jako najlepszy wybór w kategorii kosmetyki do twarzy dla dzieci. O wyjątkowości tych produktów decydują przede wszystkim biologicznie aktywne substancje. I tak, dzięki innowacyjnemu połączeniu organicznego oleju konopnego z ekstraktem z korzenia lukrecji udaje się zapewnić optymalne nawilżenie, regenerację i szybkie ukojenie wszelkiego rodzaju podrażnień. Olej konopny to prawdziwa „bomba odżywcza” dla skóry. Znajdziemy w nim m.in.: proteiny, aminokwasy, karoten, minerały, moc witamin (A, D, E i K) oraz całe mnóstwo innych drogocennych substancji. W recepturze dermokosmetyków Atopis znalazły swoje miejsce i ważną rolę do spełnienia także inne cenne składniki, jak: witamina E, alantoina i pantenol. Zamknięcie ich wszystkich w produktach jednej linii Novaclear Atopis – to gwarancją, że mamy do czynienia z najlepszej klasy produktami, a użycie ich do codziennej toalety to gwarancja, że skóra dziecka otrzyma najlepszą z możliwych pielęgnacji.

W serii Novaclear Atopis:

  1. Krem natłuszczający do twarzy i ciała
  2. Krem natłuszczająco-nawilżający do twarzy i ciała
  3. Płyn do mycia twarzy i ciała
  4. Pianka do mycia twarzy i ciała