Ochrona twarzy

Kremy z filtrem do opalania na twarz

kremy z filtrem do opalania, krem do opalania na twarz

Ochrona skóry przed słońcem jest kluczowa dla naszego zdrowia. Szczególnie wrażliwa jest nasza twarz więc jeśli chcesz  utrzymać jej młodzieńczy blask i zdrowy wygląd koniecznie stosuj kremy z filtrem do opalania.

Promienie słoneczne składają się z promieniowania UVA, UVB i IR, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry oraz powstawania ciemnych plamek/przebarwień. Już od pierwszych słonecznych kwietniowych dni każdy z nas powinien zaopatrzyć się w dobry krem ochronny o ochronnie minimum SPF 30 . Skóra dzieci jest szczególnie wrażliwa więc dla najmłodszych powinna być oddzielna propozycja. W serii kremów ochronnych z filtrem Novaclear jest produkt specjalnie dedykowany dzieciom, które ukończyły 3 lata. Krem SPF 50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przed działaniem szkodliwych dla skóry promieni UVA, UVB i IR. Ponadto zawarty w formule ekstrakt z aloesu i hydromanil, działają kojąco i łagodząco. Kremy z filtrem do opalania należy stosować codziennie i w każdych okolicznosciach, gdyż zapewniają one zarówno ochronę przed słońcem jak i zanieczyszczeniami. Istotną zaletą kremów Novaclear Urban Sunblock jest też bardzo dobrze opracowana konsystencja, dzięki temu kosmetyk wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia białego filmu na skórze. W swojej gamie produktów Novaclear ma również propozycję dla dorosłych. Osobom szukającym wysokiej protekcji polecany jest krem SPF 50+. Dodatkowym jego atutem jest zawartość kwasu hialuronowego i ekstraktu z ryżu, które zapewniają skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Dla zwolenników mocniejszej opalenizny przygotowany został krem z filtrem do opalania SPF 30 zapewniający równie skuteczną ochronę przed miejskim słońcem i zanieczyszczeniami. Krem dobrze się wchłania idealnie nadaje się też pod makijaż. Zalecane jest, aby kremy do opalania na twarz aplikować  30 minut przed wyjściem na słońce i powtarzać czynność po 2 godzinach, to pozwoli nam utrzymać odpowiedni poziom ochrony. Eksperci dermatolodzy zachęcają do obfitego ordynowania kremów – zatem nie oszczędzamy!

W serii Novaclear:

  1. Krem ochronny SP 30
  2. Krem ochronny SP 50+
  3. Krem ochronny SP 50 dla dzieci

Kremy z filtrem do opalania dla dzieci

Krem dla dzieci z filtrem UV

Ochrona skóry przed słońcem jest kluczowa dla naszego zdrowia. Szczególnie wrażliwa jest nasza twarz, więc jeśli chcesz utrzymać jej młodzieńczy blask i zdrowy wygląd koniecznie stosuj kremy z filtrem do opalania.

Promienie słoneczne składają się z promieniowania UVA, UVB i IR, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry oraz powstawania ciemnych plamek/przebarwień. Dlatego też już od pierwszych słonecznych dni każdy z nas powinien zaopatrzyć się w dobry krem do opalania na twarz.

Skóra dzieci jest szczególnie wrażliwa, więc najmłodszym powinniśmy zapewnić oddzielną propozycję. W serii kremów ochronnych z filtrem Novaclear jest produkt specjalnie dedykowany dzieciom, które ukończyły 3 lata. Krem SPF 50+ zapewnia bardzo wysoką ochronę przed działaniem szkodliwych dla skóry promieni UVA, UVB i IR.

 

Dużą zaletą kremu do opalania ciała Novaclear jest obecność kwasu hialuronowego, którego silne działanie nawilżające wzbogaca ekstraktu z ryżu. Dzięki połączeniu tych dwóch składników mamy gwarancję odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Ponadto zawarty w formule ekstrakt z aloesu i hydromanil, działają kojąco i łagodząco. Kremy z filtrem do opalania należy stosować codziennie, gdyż zapewniają one zarówno ochronę przed słońcem jak i zanieczyszczeniami. Istotną zaletą kremów Novaclear jest też bardzo dobrze opracowana konsystencja, dzięki temu kosmetyk wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia białego filmu na skórze. Krem dobrze się wchłania oraz idealnie nadaje się też pod makijaż. Zalecane jest, aby kremy do opalania na twarz aplikować 30 minut przed wyjściem na słońce i powtarzać czynność po 2 godzinach, co pozwoli nam utrzymać odpowiedni poziom ochrony. Eksperci dermatolodzy zachęcają do obfitego ordynowania kremów – zatem nie oszczędzamy!

W serii Novaclear:

  1. Krem ochronny SP 50+ dla dzieci
  2. Krem ochronny SPF 30

Dermokosmetyki do opalania

Promienie słoneczne stymulują syntezę witaminy D3, pozytywnie wpływają na odporność organizmu, a co więcej, poprawiają samopoczucie. Pamiętajmy jednak, że nadmiar promieni słonecznych może być szkodliwy zarówno dla naszej skóry, jak i dla ogólnego zdrowia. Ważne jest więc, by nie tylko przed wielkim plażowaniem czy spacerem w słoneczny dzień zapewniać swojej skórze odpowiednią ochronę.

W naszej ofercie dostępne są dermokosmetyki zawierające SPF 30 oraz SPF 50 +, które sprawdzą się nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Zapewniają one ochronę przed promieni UVA, UVB i IR – ochrona ta potwierdzona została w badaniach dermatologicznych. Zawierają ponadto ekstrakt z aloesu, mający działanie kojąco-łagodzące oraz hydromanil wykazujący działanie nawilżające. Formuły dobrze się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu na skórze, co pozwala na stosowanie ich pod makijaż.