Pielęgnacja skóry po opalaniu

Dermokosmetyki do pielęgnacji po opalaniu

Kosmetyki do pielęgnacji skóry i cery po opalaniu

pielęgnacja skóry po opalaniu, pielęgnacja cery po opalaniu

 

Opalanie może być bezpieczne i przyjemne, ale pod warunkiem, że zachowamy umiar i dobrze przygotujemy do tego naszą skórę, nie zapominając o zasadzie, że pielęgnacja skóry po opalaniu jest nie mniej istotna, jak codzienna toaleta.

Odpowiednia pielęgnacja i przygotowanie skóry przed i po ekspozycji na działanie promieni słonecznych zapobiega nieprzyjemnym skutkom działania UV oraz pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji i cieszyć się zdrową opalenizną. Najlepszym sposobem na to, aby pielęgnacja skóry po opalaniu była jak najbardziej efektywna i uniwersalna dobrze jest stosować kremy łagodzące. Szczególnie ważne jest ich używanie, w przypadku jakichkolwiek podrażnień skóry spowodowanych działaniem promieni słonecznych.

Dermokosmetyki do pielęgnacji skóry i cery po opalaniu

Doskonałym rozwiązaniem jest sięgniecie po kojący krem po opalaniu z dodatkiem 10% D-Panthenolu. Krem delikatnie łagodzi podrażnioną skórę słońcem i pozostawia cienką warstwę ochronną. Dodatkowo zawarty w jego formule ekstrakt z lukrecji koi skórę, a witamina E zapewnia jej szybką regenerację. Pielęgnacja skóry po opalaniu to też ochrona przed przesuszeniem.  Dodatek aloesu do receptury kremu Novaclear gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia. Z takim produktem pielęgnacja cery po opalaniu staje się bardzo prosta i – co ważne – bardzo skuteczna.

 

W serii Novaclear:

PANTHENOL Kojący krem po opalaniu